Esenyurt Hurdacı

Esenyurt’ta Esenyurt Hurdacı Telefonu mu arıyorsunuz?

Aradğınız Esenyurt Hurdacı  Telefon Numarası: 0536 628 83 29

Esenyurt bölgesinde en çok tercih edilen geri dönüşüm firması olarak her zaman hurdalarınızı gerçek değerinde alıyoruz, tesisimizde ki kantar ve terazilerimiz sürekli olarak denetlenmektedir.

Yine Kantarlarımızın kalibrizasyon işlemlerini belediyelerce yetkili kılınan sertifikalı ve uzman firmalar tarafından yapılarak en doğru tartım hassasiyetle sağlanmaktadır.

Z

Esenyurt/İstanbul yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

Cüne Metal olarak 10 yıllardır Esenyurtta Hurdacılık yapmaktayız, firmamız müşterilerine her zaman maksimum hızda yanıt vermekte ve tüm hurdaları gerçek değerinde metal cinsine göre fiyatlandırmaktadır, bizden fiyat almadan hurdalarınızı asla yok fiyatına kaptırmayın.

Z

Zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

Sahada size en yakın aracımızla ulaşıp en kısa sürede tüm hurda çeşitlerinizi nakite çeviriyoruz.

Z

Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

Ölçek ayırt etmeksizin tüm hurda çeşitlerinizi gelip yerinde alıyoruz, 

Z

Eski metallerle ve makine parçaları ile dolu bir yer mi devraldınız ?

Bir fabrika sökümü gerekiyorsa uzman ekimiz ile yerinde demonte ediyoruz ve araca yüklüyoruz.

Ya da yıpranmış metal yığınları ile dolu bir iş yerimi devraldınız hiç sorun değil sizin için tüm işi biz yapıyoruz.

esenyurt-hurda

Esenyurt Hurdacı

esenyurt-hurdacı

Esenyurt Hurda

esenyurt-hurda-firması

Esenyurt Bölgesi Hurdacı

Esenyurt Hurda 2023

Esenyurt Hurda Firması

HURDA

Hurda, kullanım dışında olan malzemenin posasıdır. Hurda birçok materyali içinde barındırabilir. Hurda türevleri olarak en yüksek değerli olanlar metal türevleridir.

Detaylı bilgi için veya hurdalaınızı satmak için lütfen bizimle İLETİŞİM kurun.

Hurdacılar, İnsanların elinde olan ve işe yaramayan hurdaları rahatça alabilir ve aldıktan sonra eritip ham maddeye dönüştürebilir. Ve bu tekrar tekrar kullanılırsa Geri dönüşüm olmaya başlar. Bu sayede hurdalar kendi başına bir piyasa olmuştur.

Örnek vermek gerekirse şuanda yeni olan bir elektronik alet ileride eskidikçe hurdaya dönüşebilir, hurda durumuna düştükten sonra içerisinde bulunan demir, çelik, bakır, kurşun gibi maddeler kullanılabilir.

 

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurdacı

GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile ham madde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılmasıdır.

Tüketilen maddelerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle ham madde ihtiyacı azalır. Böylece insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması ve doğaya verilen zarar engellenmiş olur. Bununla birlikte yeniden dönüştürülebilen maddelerin tekrar ham madde olarak kullanılması büyük miktarda enerji tasarrufunu mümkün kılar. Örneğin, yeniden kazanılabilir alüminyumun kullanılması alüminyumun sıfırdan imal edilmesine oranla %35’e varan enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Atık malzemelerin ham madde olarak kullanılması çevre kirliliğinin engellenmesi açısından da önemlidir. Kullanılmış kâğıdın tekrar kâğıt imalatında kullanılması hava kirliliğini %74-94, su kirliliğini %35, su kullanımını %45 azaltabilmektedir. Örneğin bir ton atık kâğıdın kâğıt hamuruna katılmasıyla 8 ağacın kesilmesi önlenebilmektedir.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR MALZEMELER

 • CAM

Cam atıklar (şişe, kavanoz vb.) toplama kutularında toplanır ve bu atıklar renklerine göre ayrılarak geri dönüşüm tesislerine verilir. Burada atık ve katkı maddelerinden ayrılır. Burada cam kırılır ve ham madde karışımına karıştırılarak eritme ocaklarına dökülür.

Cam-Hurda

Cam-Hurda

Bu şekilde tekrar cam olarak kullanıma geçer. Kırılan cam, beton katkısı ve camasfalt olarak da kullanılmaktadır. Camasfalta %30 civarında geri dönüşmüş cam katılmaktadır. Cam bu şekilde sonsuz bir döngü içinde geri dönüştürülebilir, yapısında bozulma olmaz. 1 ton cam atığının geri dönüşümü sonucu 100 litre benzin tasarrufu sağlanmaktadır. Örneğin; Türkiye genelindeki cam atıkların geri dönüştürülmesinden yıllık 30 milyon litre benzin tasarruf edilebilecektir.

 

KAĞIT HURDA

Kâğıt öncelikle kâğıt hamuru hazırlamak için su içerisinde liflerine ayrılır. Eğer gerekirse içindeki lif olmayan yabancı maddeler için temizleme işlemine tabi tutulur.

Kagıt-Hurda

Kagıt-Hurda

Mürekkep ayırıcı olarak, sodyum hidroksit veya sodyum karbonat kullanılır. Daha sonra hazır olan kâğıt lifleri, geri dönüşmüş kâğıt üretiminde kullanılır. 1 ton kullanılmış kâğıt atığının geri dönüşümü sonucunda, 16 adet yetişmiş çam ağacı ve 85 metrekarelik ormanlık alan tahrip edilmeyecektir. Örneğin; Türkiye genelinde yılda 80 milyon çam ağacı ve 40.000 hektar ormanlık arazi korunmuş olabilecektir.

 

 

 • ALUMİNYUM HURDA

Alüminyum: Atık alüminyum küçük parçacıklar hâlinde doğranır. Daha sonra bu parçalar büyük ocaklarda eritilerek, dökme alüminyum üretilir.

Aluminyum-Hurda

Aluminyum-Hurda

Bu sayede atık alüminyum, saf alüminyum ile neredeyse aynı hâle gelir ve üretimde kullanılabilir. 1 ton metal atığın geri dönüştürülmesi sonucunda 1300 kg ham madde tasarrufu sağlanır. Örneğin; Türkiye’de yıllık olarak toplam 2 milyon tona ulaşmaktadır.

 

 

 • PLASTİK HURDA
Plastik-Hurda

Plastik-Hurda

Plastik atıklar öncelikle cinslerine göre ayrılarak geri dönüşüm işlemine tabi tutulur. Cinslerine göre ayrılan geri dönüşebilir plastik atıklar, kırma makinelerinde kırılıp küçük parçalara ayrılır. İşletmeler bu parçaları doğrudan belli oranlarda, orijinal ham madde ile karıştırarak üretim işleminde kullanabildiği gibi; tekrar eritip katkı maddeleri katarak ikinci sınıf ham madde olarak da kullanabilir. 1 ton plastik ambalaj atığının geri dönüşümü sonucunda 14000 kWh enerji tasarrufu sağlanmış olur. Örneğin; Türkiye genelinde tasarruf edilebilecek enerji miktarı yıllık 4 Milyon Megawatt saattir (MWh).

 

 • ELEKTRONİK ATIKLAR

Elektronik hurda alımı, elektronik eşyalar bir kez bozulduğu takdirde kurtarılması pek mümkün olmayan hassas ürünlerdir. Bu ürünlerden geriye kalan malzemeler doğaya bırakıldığı zaman ciddi zararlar açığa çıkarabilir. Bu nedenle tüm elektronik atık malzemelerin doğaya atılmaktan ziyade geri dönüşüme hizmet etmesi gerekir. Bunun bilincinde olan Çıtak Hurda firması olarak İstanbul elektronik hurda alım hizmeti sunuyoruz. Elektronik ve bozulmuş tüm hurdalarınız ve parçalarını satmak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece geri dönüşüme katkı sağlamış olacaksınız. Sizden aldığımız elektronik hurdaların yeniden ham madde haline getirilip, sanayilere kazandırılmasını hedefliyoruz.

İstanbul elektronik hurda alımı; İstanbul’un neresinde olursanız olun hurda alım hizmetini adresinize kadar taşıyoruz. Bizi arayarak adres ve hurda hakkında bilgi vermeniz bu işlem için kafi olacaktır. Birikmiş ve beklemede olan tüm elektronik atıklarınızdan sizi kurtarıyoruz! Bu hizmeti sunarken ekip arkadaşlarımız hurda karşılığında gereken ücreti anında ve nakit olarak yapmaktadır. Bu atıklar;

 1. Anakart hurdası
 2. Bilgisayar parçaları hurdası
 3. Telefon ve TV parçaları hurdası
 4. Buzdolabı gibi beyaz eşya parça hurdaları

Olarak sınıflandırılabilir. Sizin de elinizde çok fazla birikmiş bu tarz elektronik atık hurda yer alıyorsa geç kalamadan bizi arayabilirsiniz. Anında adresinize gelerek hızlıca işlemleri gerçekleştirmek üzere hazır bulunuyoruz. Sürekli aktif olan danışma hattımızdan yardım almanız mümkündür. Güvenli, kaliteli ve hızlı hurdacılık hizmetinin tek ve en doğru adresindesiniz. İstanbul hurda alımı konusunda tüm elektronik eşyalarınızını geri dönüşüme kazandırmak için değerini ödeyerek topluyoruz. İstanbul bilgisayar anakart hurdası alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

 • DEMİR

Demir hurdası demir madeninden üretilmiş olan alet makina vb. zamanla işlevsiz hale gelmesiyle geri dönüşüm ihtiyacının doğmasını ifade etmektedir. Özellikle de kullanım dışı kalmış ev aletleri, sanayi merkezlerinde ve inşaat sektöründe fazlaca ortaya çıkan fonksiyonunu yitirmiş demir malzemeler demir hurdası olarak ele alınmaktadır. Demir hurdası fiyatları ise demirin cinsi, kalitesi, kütlesi, boyutu ve kullanılabilirliği çerçevesinde belirlenmektedir. İstanbul demir hurdası alım ve satım ile ilgili işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

 • BAKIR

Birçok madene göre daha değerli olan bakır hurdası içindeki maksimum iletkenlik nedeniyle geri dönüşümde en etkili kullanılan malzemelerden de birisi olmaktadır. Hurda bakır fiyatı bakırın kalitesi, boyutu ve ağırlığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Sanayi sektöründe sıklıkla kullanılan bakır madeni ülkemizde de yoğun bir şekilde yeraltı kaynaklarımızdan birini oluşturmaktadır. İstanbul’da hurda ve geri dönüşün alanlarında hizmet vermeye devam eden İstanbul’da Hurda, sizlerden her çeşit bakır hurdayı değerinde almaktadır.

 • ÇİNKO HURDA

Çinko; yine açık mavi gri karışımı bir renkte olan metal gurubunda yer alır. Sert ve kırılgan olan bu metal yine pek çok alanda kullanılmaktadır. Yıllık kullanım açısından baktığımızda demir ve alüminyumdan sonra en çok kullanılıp tüketilen malzeme çinkodur. İstanbul Çinko hurda alımı konusunda uzman olan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Tüm çinko hurdalarınız için oluşturduğunuz talep doğrultusunda adresinizden alımını gerçekleştirerek ödemesini anında nakit yapıyoruz.

 • KROM HURDA

Krom hurdasının ayrı bir değerinin olduğu bilinmelidir. Krom hurda fiyatları da bu açıdan bakıldığında diğer hurda fiyatlarının biraz üzerinde seyretmektedir. Kromun geri dönüşüme dahil edilmesi hem enerji tasarrufunu arttırmış hem de ekolojik açıdan doğanın korunması sağlanmıştır. İstanbul’da krom hurda alımı ve satışı yapmak isterseniz doğru yerdesiniz. Krom hurdalarınız değerinde, bulunduğunuz lokasyondan alınır ve değerlendirilir. Cüne Metal Hurda olarak krom hurda alımını değerinde yapıyor ve geri dönüşüme uygun olacak şekilde kategorilendiriyoruz. İstanbul krom hurda fiyatları konusunda en yüksek fiyat firmalar arasındayız. İstanbul krom hurda alan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

 • KABLO HURDA

İstanbul’da her türlü kablo hurdalarınız değerinde, bulunduğunuz lokasyondan alınır ve değerlendirilir. Hurda kablo fiyatları kablonun çeşidine göre artmaktadır İstanbul’da her noktadan adresinizden hurda kablo alımı yapmaktayız. Kablo hurdanızı satmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Kablonun geri dönüşüme büyük katkısı vardır. İstanbulda Hurda olarak kablonuza en iyi fiyatı veriyoruz.

ESENYURT HURDACISI CÜNE METAL LOJİSTİK GERİ DÖNÜŞÜM

Esenyurt hurdacı gereksinimlerinizde Cüne Metal Hurda olarak her zaman işimizin başındayız.İstanbul hurdacılar arasında en önemli hurda kaynaklarından birisi olan Esenyurt hurda bölgesinde aktif bir şekilde çalışıyoruz.

 

Esenyurt

Esenyurt

7/24 olarak durmaksızın çalıştığımız Esenyurt hurdacısı olarak en iyi fiyattan sunduğumuz hurda alım hizmetimiz ile 10 yıllardır her zaman yanınızdayız.Özellikle yüksek tonajlı hurda alımında hurdacılar arasında İstanbul’da en çok tercih edilen hurdacı biziz.

Nüfus açısından İstanbul’un hatta Türkiye’nin en büyük ilçesi olmakla diğer ilçeler arasında sıyrılmaktadır.Toptan hurda alım konusunda da yılların verdiği hurdacı tecrübemizle Cüne Metal Hurda, 7/24 olarak yüksek fiyattan hurda alımı yapmaktadır.

 

Esenyurt Bölgesi’nde hurdacı telefon numarası gerektiğinde uzman ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile değerinde ve peşin ödemeli olarak hurdalarınızı adresinizden hemen alalım. Hurdalarınızı nakit paraya çevirmiş olun.İşimizi dürüst ve profesyonel bir şekilde yapıyor olan Cüne Metal Hurda olarak hurdacı hizmetlerinde sektöre yön veren bir hurdacı olmaktan çok gururluyuz.

 

Esenyurt hurdacısı olarak kendimizi addetmemizin sebepleri arasında bölgeye olan hakimiyetimiz geliyor. Aynı zamanda Esenyurt en yakın hurdacı olarak yer alıyoruz. Çünkü Esenyurt Bölgesinde aktif olarak yıllardır çalışıyoruz.

 

Esenyurt, ulaşım açısından bulunduğu konum gereği ticaret kaynağı olarak yoğun bir bölgenin içinde yer alır. Bu durumun ve hareketliliğin etkisiyle yıkılan/yıkılacak iş yerleri, fabrikalar, depolardan kaynaklı hurdalarda bolluk yaşanmaktadır.Sizin de mevcutta var olan hurdalarınız varsa veya yıkılması/sökülmesi gereken binanız varsa söküm ve yıkım işlemlerinde de Cüne Metal Hurda olarak her zaman yanınızdayız.

 

Geri dönüşümde önemli bir madde olan metal materyalindeki hurdaların toplanması ve doğru tahlil edilmesi konusunda biz, en iyi Esenyurt hurdacısı olarak yer almaktayız.

 

Esenyurt’ta yer alan organize sanayi siteleri de hurdacılar için hurda kaynakları oluşturmaktadır. Diğer hurdacılardan farklı olarak ağır tonajlı hurda alımlarını profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Biraz da hurdaların sizden esas alınma mantığından bahsedelim. Esas mantık; kullanım dışı olan maddelerin bazı işlemlerden geçmesiyle kullanılabilir hale gelmesidir. Geri dönüşümün temel hedefleri arasında uzaklaştırılacak atık hacimlerin azaltılarak ve doğal kaynakların korunması ve çevre kirliliğinin azaltılması yer almaktadır.

 

Başlıca hurda yani geri dönüşüm malzemeleri; metal, plastik gibi maddelerdir. Bu maddelerin içinde metal hurda, geri dönüşüm endüstrisinde geniş bir alan kaplayan bir maddedir.

 

Biraz da Cüne Metal Hurda’nın diğer hurdacılardan farkını anlatalım.

 

7/24 Hizmet Kapsamımız
Saydam ve Değerinde Fiyat Garantisi
Profesyonel, Hızlı ve Kalifiye Ekip
Peşin Ödeme
Ağır Tonaj Hurdalar da Yetkinlik (Gerekli Donanım + Tecrübe)
Şehir Dışı Hurda Alım Hizmeti
Söküm ve Yıkım Hizmeti

Esenyurt İlçesinde, hurdalarınızı adresinizden teslim alarak hurda alım ve hurda satım yapıyoruz.

 

Esenyurt’un tüm mahallelerinden hurda alımı yapmaktayız:

 1. Akçaburgaz Mahallesi
 2. Akevler Mahallesi
 3. Akşemseddin Mahallesi
 4. Ardıçlı Mahallesi
 5. Aşık Veysel Mahallesi
 6. Atatürk Mahallesi
 7. Bağlarçeşme Mahallesi
 8. Balıkyolu Mahallesi
 9. Barbaros Hayrettin Mahallesi
 10. Battalgazi Mahallesi
 11. Cumhuriyet Mahallesi
 12. Çınar Mahallesi
 13. Esenkent Mahallesi
 14. Fatih Mahallesi
 15. Gökevler Mahallesi
 16. Güzelyurt Mahallesi
 17. Hürriyet Mahallesi
 18. İncirtepe Mahallesi
 19. İnönü Mahallesi
 20. İstiklal Mahallesi
 21. Koza Mahallesi
 22. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
 23. Mehterçeşme Mahallesi
 24. Mevlana Mahallesi
 25. Namık Kemal Mahallesi
 26. Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi
 27. Orhan Gazi Mahallesi
 28. Osmangazi Mahallesi
 29. Örnek Mahallesi
 30. Pınar Mahallesi
 31. Piri Reis Mahallesi
 32. Saadetdere Mahallesi
 33. Selahaddin Eyyubi Mahallesi
 34. Sultaniye Mahallesi
 35. Süleymaniye Mahallesi
 36. Şehitler Mahallesi
 37. Talatpaşa Mahallesi
 38. Turgut Özal Mahallesi
 39. Üçevler Mahallesi
 40. Yenikent Mahallesi
 41. Yeşilkent Mahallesi
 42. Yunus Emre Mahallesi
 43. Zafer Mahallesi

Hurdacı olarak her daim görev yapmaktayız.

 

Esenyurt

Esenyurt, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken, 2008 yılında Kıraç beldesi ile birleştirilerek ilçe olmuştur. İlçede bir şehir parkı bulunmaktadır. İlçede güvenlik 1 Haziran 2009 itibarıyla polis teşkilatına geçmiştir. Emniyet müdürlüğü binası kurulmuştur.

 

 

Tarihçe

19. yüzyılın başlarında Ekrem Ömer Paşa’ya ait çiftlik toprağında kurulan yerleşme, buranın hissedarlarından olan Eşkinozgillerden Eşkinoz adını almıştır.

1967’de de yerleşimin adı Esenyurt olarak değiştirilmiştir.[kaynak belirtilmeli] Eşkinoz Çiftliği’nde çalışanların oluşturduğu yerli halka 1920-1938 yıllarında Romanya ve Bulgaristan’dan göçenlerin katılımı ve son yıllarda iç ve dış göçlerle gelen nüfus, etnik yapının bugünkü halini almasını sağlamıştır.

Esenyurt‘un kurucu belediye başkanı Gürbüz Çapan‘dır. Şu an belediye başkanlığı görevini Cumhuriyet Halk Partisi üyesi Kemal Deniz Bozkurt sürdürmektedir. İlk yerleşim, Merkez Mahallesi’nde Köyiçi mevkiinde oluşmuştur.

Bugün hala bu alanda bulunan çingenelerin yaşadığı ve yerleşmenin en yoğun özelliklerini taşıyan Çingene Mahallesi ilk yerleşmenin çekirdek alanlarından biridir. 1920-1938 yıllarında bölgeye gelen Romanya ve Bulgaristan göçmenlerinin ikamet ettiği Merkez Mahallesi’nin kuzey kesiminde bulunan göçmen mahallesi de yerleşmenin en eski bölgesidir.

Coğrafya

Esenyurt yerleşim yeri bütünü, Marmara Bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer almaktadır.

Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere mahallesi ve TEM Karayolu, güneyinde Firuzköy ve E-5 Karayolu bulunmaktadır. İlçe batıda Büyükçekmece, kuzeyde Başakşehir, kuzeybatıda Arnavutköy, doğuda Avcılar, güneyde Beylikdüzü ilçeleriyle komşudur.

Esenyurt’un yüzölçümü 2.770 hektardır ve 1989 yılında belediye olma niteliği kazanmıştır. Belediye teşkilatının kurulmasıyla bölgenin gelişmesi hızlanmıştır. Nüfus bakımından İstanbul ve Türkiye’nin en büyük ilçesidir.

Tarihî yapıları

Haramidere Sarnıcı, Viyana Köprüsü (Esenyurt) Esenyurt Tarihi Merkez Camii, Tarihi Bağlar Çeşmesi, Kazlı Çeşme

Esenyurt Hurda Ticareti

Esenyurt Hurdacı Binaların çatılarında, depolarında ve temellerinde bulunan madenler geri dönüşüm merkezine geri dönüştürülerek doğayı tahribattan koruyor. Bu aşamada İstanbul Hurda Tüccarları olarak Esenyurt şubesi üzerinden hurda alım satım işlemleri yaparak nakit ödeme yapıyor, kullanılmayan bakır, alüminyum, demir ve sarı hurda alımlarını cari fiyatları üzerinden değerlendiriyoruz.

Esenyurt hurdacı firmamız bu sektörde öncü olan ve müşteri memnuniyetini ön sırada tutan bir işletmedir. Faaliyetlerimizde hızlı bir şekilde gerçekleştirmemizin yanı sıra güvene dayalı bir ticaret yaparız. Verdiğimiz hizmetler her zaman insanlara faydalı olmuştur.

Çalışma politikamız her zaman profesyonel hızlı ve ekonomik hizmet imkânı tanımaktadır. Size en yakın Esenyurt hurdacı firması olarak beklentilerinizin üzerinde hizmet sunuyoruz.

Birçok orta çeşit denize adresinize gelip teslim alıyoruz. Aynı zamanda sizlere; fabrika yıkım hizmeti, vinçli taşıma hizmeti, yıkım ve söküm hizmeti gibi birçok hizmeti de sağlıyoruz.

Sizde kapsamlı hizmet imkânı tanıyan bir hurdacı firması arıyorsanız Esenyurt hurdacı firmasını tercih edebilirsiniz

HURDACI NEDİR / KİMDİR?

 

Hurdacı, genel olarak metal aksamlarını veya metal atıkları toplayan kişidir. Hurdacılık, özelliğini yitirmiş, çalışmayan ve artık kullanılamayacak olan materyallerin geri dönüşüme yeniden kazandırılması için toplanma aşamasıdır. Genel olarak hurdacılar, topladıkları hurdaları ayrıştırma merkezine götürerek alüminyum, bakır, çinko, demir, krom ve nikel gibi maden gruplarına ayırarak biriktirmektedirler. Belli bir kiloya ulaştıktan sonra geri dönüşüm tesislerine götürerek oralarda eritilme işlemleri yapılır.

 

Kaynaklar: Wikipedia [ESENYURT]

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişim Kurunuz

ESENYURT HURDACI

ESENYURT HURDACI

ESENYURT HURDACI

ESENYURT HURDACI
ESENYURT HURDACI

ESENYURT HURDA

ESENYURT HURDA

ESENYURT HURDA

ESENYURT HURDA
ESENYURT HURDA

ESENYURT HURDACI

ESENYURT HURDACI

ESENYURT HURDACI

ESENYURT HURDACI
ESENYURT HURDACI