Hadımköy Hurdacı

Hadımköy Hurdacı Hizmetimizle başta Esenyurt olmak üzere İstanbul Avrupa yakasındaki tüm semtlerden hertürlü hurda alımını en iyi fiyat garantisi ile almaktayız. Bizi arayın karlı çıkın, hem fiyat hemde zamandan kazanın.
Şimdi Arayın

hadımköy-hurdacı

hadımköy-hurdacı

Hurda alımı İstanbul’da oldukça önemli bir sektör haline gelmiştir. Önceleri ufak çaplı başlayan hurda alım satımı zamanla bir pazar oluşmasına imkan tanımıştır. İstanbul’da Hadımköy hurda alımı yapan firmamız sayesinde hurdalarınız değerinde alınır. Geri dönüşüm konusunda uzmanlaşmış kadrosu sayesinde Hadımköy hurdacı konusunda artık emin ellerdesiniz. Firmamızın hurda alımı ve geri dönüşüm hizmetlerinden yararlanarak siz de ülkemize katkı sağlayabilir ve gelecek nesillere daha güzel yarınlar bırakmada yardımcı olabilirsiniz. Firmamız, demir su boruları, alüminyum havalandırma kanalları, sandviç panel, çatı paneli, defolu çatı sacı, kompresör hurdası, pimaş boru, yangın merdiveni gibi malzemeleri de geri dönüşüm hizmeti içinde sunmaktadır.

Geri dönüşüm ile ne kazanç sağlanır?

  • Madenlerin doğada kaybolması oldukça zordur. Bu yüzden özellikle hurda olmuş madenlerin geri dönüşüm ile tekrar kazanılması çok önemlidir.
  • Hurdalara uygulanacak geri dönüşüm ile atık miktarı azalmaya başlar.
  • Geri dönüşüm sayesinde ülke ekonomisine katkı sağlanır.
  • Doğal kaynaklar geri dönüşüm ile koruma altına alınmış olur.
  • Geri dönüşüm ile enerji tasarrufu sağlanır.

Birçok kişi hurda deyince bir daha kullanılmayan, işe yaramaz maddeler olarak görür. Ancak durum hiç de öyle değildir. Kullanım süresi bitmiş, artık kullanılmaz hale gelen birçok madde geri dönüşüm sayesinde tekrar insan hayatına girmektedir. Geri dönüşüme en güzel örnek atık kağıt, mukavva, kartondur. Geri dönüşüme sokularak tekrar kullanıma hazır hale getirilen kağıt hurdalar sayesinde ağaçlar dolayısı ile ormanlarımız koruma altına alınmış olur. Hurdalar, geri dönüşüme sokulabilen ve sokulamayan olarak sınıflandırılır. Geri dönüşüme sokularak tekrar kazanılan hurdalar içinde plastik, kağıt, maden-metal hurdalar, hurda ahşap, bilgisayar ve elektronik eşyalar sayılabilir. Bir malzemeye hurda demek için çok önemli bir ayrıntı vardır. Bu ayrıntı da hurdaya çıkmış malzemenin tekrar geri dönüştürülerek yararlı hale gelebilmesidir. Burada sadece birkaç tanesi saydığımız maddeler geri dönüştürülerek yararlı hale getirilmektedir.

Arnavutköy’e bağlı olan Hadımköy’ün yanında Arnavutköy’ün hemen tüm semtlerine hizmet veren Firmamız, güncel hurda fiyatları sayesinde müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktan dolayı gururludur. Hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızı kullanabilir, deneyimli ve konusunda uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Hadımköy Kapıdan Hurda Alım Hizmetleri

Hadımköy Hurdacı, Hadımköy ilçesinin sanayi mahallelerinden biri olan Kıraç’ta hurdacı olarak görev yapmaktayız. Özellikle imalat yapan fabrikalar, atölyeler, tamirhaneler, imalathanelerden hurda alımı yapmaktayız.

Yerinde hurda değer kaybı yaşamadan satış yapabilmek için bizi mutlaka arayın. Esenyurt hurdacı iletişim.

 Hadımköy’de Adresten hurda alım hizmetleri için en hesaplı hurdacı Cüne Metal’i seçin.

Hadımköyde Adresten Alımı Yaptığımız Başlıca Hurda Çeşitleri

Metal hurdalardan hurda demir başta olmak üzere hurda alüminyum, bakır, sarı (pirinç), kurşun, paslanmaz hurdaları, eski kullanımdışı kalmış makinalar, elektrik motorları, klima, konteyner, trafo, regülatör, hurda plastik çeşitlerinden moblen abs ve antişok hurdaları, hurda akü çeşitleri (sulu, kuru ve ups bilgisayar aküleri) hurdalarını peşin olarak satın alıyoruz.

Demir: Hurda demir satmak için zahmete girmenize gerek yok. İnşaat alanları ve şantiye sahalarında bulunan demir hurdası ekiplerimizce güvenli bir şekilde toplanır ve araçlara yüklenir.

Krom: Satmayı düşündüğünüz krom hurdasına kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Adresten hurda krom satmak isterseniz şirketimize çağrı bırakın.

Çelik: Ağır sanayi hammaddesi olan çelik geri dönüşüm işlerinde hizmetinizdeyiz. Hurda çelik için en iyi kazancı elde etmenizi sağlıyoruz.

Sarı: Deponuzda bulunan hurda sarı için bize adres gönderin. Anında ödeme garantisi gelip istediğiniz yerden alalım.

Alüminyum: İmalat artığı ve profil alüminyum hurdaları da dahil olmak üzere her tür hurda alüminyum için kapıdan satın alım hizmetimiz mevcuttur.

Bakır: Yanık bakır, lama, soyma, kırkambar ve bakır tel hurdaları için yüksek fiyat veriyoruz. Yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın.

Kağıt ve Karton: Atık kağıt, karton, gazete kağıdı, dergiler, kitap ve defterler için adrese hurdacı servisi göndermekteyiz. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak kağıt geri dönüşüm işlerine destek veriyoruz.

Ve diğer tüm hurdalar kapınıza kadar gelinerek masraf talep etmeden satın alınır. Hurda parçalama, kesim, söküm ve diğer işçilik ile hurda yüklemesi anlaşmamıza bağlı olarak bize aittir.

Hadımköy hurdacı, Akçaburgaz hurdacı, Hadımköy Hurdacı, Avcılar Hurdacı, ve İstanbul Avrupa yakasında tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

HADIMKÖYDE GÜVENİLİR HURDACI

Hurdacılık sektöründe iyi hurda fiyatının yanı sıra hassas hurda tartımı da yapan hurdacı güvenilir denilebilir. İstanbul’da hurdacı olarak faaliyet gösteren hurdacı firmaları arasından sizin belirlediğiniz

 

kriterlere göre listeme yaparken en önemli ölçütümüz güvendir. İstanbul Hurdacıları arasında hassas tartım yapan kantarını sık aralıklarla kontrol ettiren en güvenilir hurdacı olarak Cüne Metal ‘i tercih edebilirsiniz.

Hurdalarınzın sahadan toplanması ve araçlara yüklenmesi sonrasında tartım amacıyla bilgisayarlı kantara gidilir. Bilgisayarlı kantarda hurda tartımı yapılır. Tonaj düşük ise hassas ölçüm yapan elektronik tartı kullanılır. Hem dolu hem de boş tartım yapılarak hurdanın net ağırlığı hesaplanır.  Önceden belirlenen hurda kg fiyatı üzerinden toplam tutar hesaplanır. İsteğinize göre elden peşin veya bankacılık yöntemi ile para size ödenir. Hurda satım sürecinde herhangi bir olumsuz durumda veya belirsizlik durumunda mağdur olmamak için mutlaka bize haber veriniz.

Hurdacı olarak başlıca kimlere hizmet veriyoruz ?

Malzeme Depoları: Raf ve diğer çelik hurda satımı için işbirliği yapıyoruz.

E-Atık Satanlar: Bilgisayar ve cep telefonu tamircileri. Hurda elektronik bordlar çöpe gitmiyor.

Değerli Metal Alıcıları: Altın ve gümüş hurdaları alan kuyumcu işletmeleridir.

İkinci El Malzeme Alanlar: Spot işi yapan esnaflar ve ikinci el malzeme ticareti yapan dükkânlardır.

İnşaat Firmaları: Şantiye sahalarında biriken hurda demir ve diğer inşaat artığı hurdaların alımı için.

Fabrikalar: İmalat artığı araiş hurdası satmak için. Ayrıca atık çöp hurdası nakliyesi için.

Sanayi Siteleri: Motor hurdası ve tamir işlerinden artan metal parçaların satımı için.

Elinde Satılacak Her Tür Hurda Bulunanlar: Hurda kg fark etmeksizin elinizde mevcut bulunan her tür hurdayı satmak için bizi arayabilirsiniz.

HADIMKÖDE EN İYİ FİYATI VEREN HURDACI

1986 ‘dan itibaren İstnbul Avrupa yakasında en iyi fiyatı veren hurdacı olarak bizi seçmeniz faydanıza olacaktır, hassas tartım ve hızlı yükleme yaparak hem fiyat avantajımızdan faydalanabilir hem de vaktinizi harcamamış olursunuz.

Plastik hurda ve geri dönüşüm;

İstanbul da her türlü plastik hurdayı geri dönüşüme kazandıran Cüne Metal geri dönüşüm , BİDON hurdası,kasa hurdası,içecek hurdası, fabrika hurdası gibi her çeşit plastik hurdasını yerinde alıyor. Hemen bizleri arayarak plastik huralarınızı alalım.

Bakır hurda ve geri dönüşüm;

Yanmış, Soyulmuş, Prinç ve her türlü bakır ve kablo en iyi fiyata firmamızca yerinden alıyoruz. 1994 den beri en iyi fiyat garantisini sizlere sunan eg-ka geri dönüşüm tüm mahalli ve sanayi bakır ürünlerinin tüm çeşitlerini değerinde alıyor.

Cüne Metal Geri Dönüşüm istanbul da her türlü hurdaları alıyor. Faaliyete geçtiği günden beri sürekli müşterlilerine kazançlı bir alış veriş sunan firmamız demir hurdaları fabrika alış değerinden alıyor ve sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz.

En Köklü Hurdacı

Uzunu yıllardır istanbula hizmet veren firmamız yıl sonu itibariyle en yüksek fiyata hurdalarınızı almaya devam ediyor her türlü demir çelik karton naylon alüminyum krom bakır sarı nikel çinko akü lastik alımı yapan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın hemen bize ulaşın

 
Neden En İyi Hurdacı

İstanbulda faaliyet gösteren firmamız hurda alanında sizlere en iyi fiyatı ve çözümü sunuyor firmamız deneyimli ekip ve ekipmanlarıyla rakiplerinin bir tık ötesinde ayrıca firmamız sizlere en yüksek fiyat verme garantisini sürüyor.

En İyi Hurdacı Hadımköy ‘de

Merkesz, İstanbul Esenyurt ta faaliyet gösteren firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek adına web sitesiyle artık hem mobil hem de bilgisayar üzerinde ekranınızda !

Her türlü hurda alımı yapan firmamız istanbulun her yerinden miktarı farketmeksizin hurdalarınızı alıyor!

HADIMKÖY FABRİKA SÖKÜMÜ

İstanbul,un özellikle sanayi bölgelerinde fabrika yıkım söküm işleri yapmaktayız. Esenyurt, Beylikdüzü,Kıraç, Hadımköy, Arnavutköy, Haramidere, Silivri, Çatalca ve çevre bölgelerde öncelik verdiğimiz semtler arasında yer alıyor. Sanayi bölgeleri ve büyük şehirler inşaat sektörünün en fazla geliştiği yerlerden biridir. İnşaat sahalarının fazlaca olduğu İstanbul’da özellikle sanayi sitelerinde birçok fabrika bulunmaktadır. Bu yüzden çelik çatı ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü hizmeti oldukça önem kazanmıştır. Fabrika sökümü gerçekleştirilirken zarar vermeden ve en doğru şekilde sökülmesi gerekir. Bunun için bu konuda uzman ve deneyimli olan ekiplerden yararlanmak gerekir. Firmamız, konusunda deneyimli ekipleri sayesinde fabrika sökümlerinizi gerçekleştirmektedir.

Çelik çatı sökümü oldukça önemlidir. Çelik çatı üç elemandan oluşur. Çatı makası, aşık, sandviç panel-trapez sac. Çelik çatı sökümünü gerçekleştirmek için bu üç yapı elemanını çok iyi bilmek ve buna göre işlem yapmak gerekir.

Çelik konstrüksiyon yapı avantajları nelerdir?

  • Çelik dayanıklı bir maden alaşımı olduğu için daha fazla yük taşıma kapasitesi vardır.
  • Hafif olması ile yapı daha az yük kaldırır. Özellikle deprem bölgelerinde en çok kullanılan yapı malzemesidir.
  • Çelik, beton yapılara göre daha az hasarlanır. Doğru ve sağlam montaj yapılması ile depreme, rüzgara ve dış etkilere karşı daha dayanıklıdır.
  • Monte ve demontesi kolay olduğundan çelik konstrüksiyon yapılarda daha çok tercih edilir.
  • Fabrikalarda, atölyelerde, imalathanelerde iş yüküne göre büyütme, küçültme ya da kaldırma gibi işlemler kolaylıkla yapılarak mekanın şekli değiştirilmesi daha kolaydır.

Firmamız, bünyesinde bulundurduğu deneyimli ve tecrübeli personeli sayesinde kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Çelik konstrüksiyon işleriniz için firmamızın uzman ekibi ile iletişim kurarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir, hizmetlerimizden profesyonel olarak yararlanma imkanını bulabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz yada satın aldığımız hurda çeşitlerini ilgili sayfamızda inceleyebilirsiniz.

 

Hurda Alımı

Hurda hurdacılık Nedir; Hurda ekonomik olarak kullanım süresini doldurmuş katma değer yaratamaz hale gelmiş değerlendirilebilir yada başka söylemle geri dönüşebilir mamül yada gayrimamül değerlerin tümüne verilen isimdir.Hurda günümüzde ve tüm yaşamak zorunda olduğumuz çevrede muhtelif hurda bulunur ve zamanla geri dönüşü sağlanıp yeniden ekonomik değer olmaya aday malzemelerin bütündür. Hurda toplanmasının ekonomik getirileri bir hurda sektörü yaratmış toplanan hurda kategorize olmuş örneklersek sadece kağıt toplayan yada plastik elektronik eşya gibi her biri başta toptan işi yapanlar yarattığı gibi sokak toplayıcılarına kadar inmiş ve kendi kuralları olan bir piyasa meydana getirmiştir.

Yıkım İşleri

Riskli binalarında tespiti sürecinin ardından, maliklerden birinin, birkaçının veya vekillerinin talebi üzerine kurumlara yıkım için engel kalmadığını belli edecek belgeler bildirilerek kentsel dönüşüm yıkım ruhsatı düzenlenebilir.

Kentsel Dönüşüm Nedir?

• Kentsel sorunlar ve ihtiyaçlar göz önüne alınarak bir
bölgenin ekonomik, toplumsal ve mekansal özelliklerinin
incelenmesi sonucunda uygulanabilir bir yol haritasının
oluşturulmasıdır.
• Kentsel dönüşüm insan odaklı bir uygulamadır.
• Amacı; yaşanılabilir standartlarda kentler oluşturmaktır.
• Uygulamalar; ekonomik, sosyal ve toplumsal temeller
üzerine inşa edilmelidir.

Hurda Tel Alüminyum

Kablo, elektrik akımı iletiminde kullanılan üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı metalik bir iletken. Bir veya daha fazla tel, yalıtıcı bir maddeyle kaplanmıştır. İletkenler bakır veya alüminyumdan bir tek tel veya daha ince tellerden örülmüş, örgü tel olabilir.

Hurda Bakır

Bakır, sanayinin birçok dalında yoğun bir şekilde kullanılan değerli metallerden birisidir. Aynı zamanda eski çağlardan beri bilinen bir metaldir ve dünya üzerinde birçok yerde rezervi bulunan bakır, elektrik – elektronik sektöründen, otomobil, ısınma sistemleri, ev eşyaları gibi geniş bir sektörel kullanıma sahiptir.

 

Cünemetal Hurdacı,hurda bakır alanlar arasında en iyi fiyat veren firmalar arasındadır.

 

Alüminyum Talaş Hurda

AlüminyumAlüminyum (veya aluminyum, Simgesi Al). Gümüş renkte sünek bir metaldir. Atom numarası 13 tür. Doğada genellikleboksit cevheri halinde bulunur ve oksidasyona karşı üstün direnci ile tanınır. Bu direncin temelinde pasivasyon özelliği yatar. Endüstrinin pek çok kolunda milyonlarca farklı ürünün yapımında kullanılmakta olup dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yeri vardır. Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayii için vazgeçilmezdir. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayiinde geniş kullanım alanı bulur.

 

Soyma Bakır Hurdası

Hurda genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan, miladı dolmuş bütün madde ve malzemelere verilen isimdir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmiş olan ülkelerde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Bunun sebebi ise genellikle recycle olarak bilinen geri dönüşüm işleminde kullanmalarıdır.

 

Hurda Alikobant

Günümüz Mimari şekilendirmede çok sıkça rastladığımız Alikobant yani Kompozit ürünlerinin tekrardan ülke ekonomisine katılmasını sağlamak amacıyla Alikobant ürünlerinizi değerinden alıyoruz.

 

Hurda Bakırlı Petek

Firmamız Hurda Petek Alım Satımını Yapmaktadır. İstanbul Avrupa yakasında hurda alım satımı yapmakta olup geri dönüşüm adına çevreye duyarlı çözümler ile ülkemiz ekonomisine belirli ölçüde katkılar sağlamaktayız.

 

Hurda İskele

İkinci El İskele,2.El Sıva İskelesi,Dış Cephe İskelesi,Örümcek İskele,Kamalı İskele,Cup-Lock İskele,Flanşlı İskele,Kalıp Altı İskele,H Tipi İskele,vb. hurdalarınızı değerinden satın alıyoruz.

 

Hurda Demir

Hurda demir ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla çıkmaktadır.hurda demir fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir. Hurda demirler kendi aralarında farklı gruplara ayrılmaktadır. Bu gruplar: Hurda inşaat demiri; inşaat hurda demirleri son yıllarda inşaat sektörünün canlanması ile yeni yapılan inşaatlardan ve yıkılan eski binalar ve işyerlerinden çıkıyor olmaktadır. hurda demir fiyatları inşaat demirleri diğer hurdalara oranla biraz düşüktür.

 

Hurda Kablo

Kablo Hurdası, Kablo elektrik akımı iletiminde kullanılan üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı metalik bir iletken. Bir veya daha fazla tel, yalıtıcı bir maddeyle kaplanmıştır. İletkenler bakır veya alüminyumdan bir tek tel veya daha ince tellerden örülmüş, örgü tel olabilir.Hurda Kablo, hurda bakır, hurda bakır kablo, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda demir alım satımı yapan hurdasan Hurda Kablo; Her türlü kablo hurdanızı alıyor.

 

Hurda Akü

Erdoğan Metal Hurdacılık Akü Hurdaları konusunda hassasiyet göstermekte ve çevre geri dönüşüm ürünlerinden olan Akü Hurdasını titizlikle almaktadır. Çevre Bakanlığının (Çevko) nun verdiği belgelendirme ile akü alımlarında hız kazanan Erdoğan Metal Hurdacılık Yerinde yada Firmada Akü Hurdası almakta ve satmaktadır. Sayfamızdan taleplerini bildirebilirsiniz.

 

ikinci El Jeneratör

Cüne Metal Hurdacı, her tür ve model ikinci el jeneratör alım ve satımını yapmaktadır. hurda jeneratör alım satımında nakliye ce ödeme gibi önemli unsurlarda vardır. Hadımköy Hurdacı ikinci el jeneratör veya hurda jeneratör alım satımı yaparken adresinizden teslim alır. Anlaşılan tutardan ödemenizi anında yaparak satış işlemlerini tamamlar. Alım satım işlerinde hurda firmalarına güven ve satığınız jeneratörün değerinden alınması oldukça önemlidir.