HURDACI

Kapıdan Hurda Alım Hizmetleri

İstanbul’da her noktadan demir, krom, sarı, plastik, kağıt, bakır, çinko, alüminyum vs. hurdaların yerinden alımını sağlıyoruz. Hurdacı olarak Tonaj farkı aramadan her tür hurdanın zahmetsizce satışını yapabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Yerinde hurda değer kaybı yaşamadan satış yapabilmek için bizi mutlaka arayın. İstanbul hurdacı iletişim.

 Adresten hurda alım hizmetleri için en hesaplı hurdacı Cüne Metal’i seçin.

Adresten Alımı Yaptığımız Başlıca Hurda Çeşitleri

Demir: Hurda demir satmak için zahmete girmenize gerek yok. İnşaat alanları ve şantiye sahalarında bulunan demir hurdası ekiplerimizce güvenli bir şekilde toplanır ve araçlara yüklenir.

Krom: Satmayı düşündüğünüz krom hurdasına kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Adresten hurda krom satmak isterseniz şirketimize çağrı bırakın.

Çelik: Ağır sanayi hammaddesi olan çelik geri dönüşüm işlerinde hizmetinizdeyiz. Hurda çelik için en iyi kazancı elde etmenizi sağlıyoruz.

Sarı: Deponuzda bulunan hurda sarı için bize adres gönderin. Anında ödeme garantisi gelip istediğiniz yerden alalım.

Adresten Hurda Alanlar İstanbul Hurdacı

Alüminyum: İmalat artığı ve profil alüminyum hurdaları da dahil olmak üzere her tür hurda alüminyum için kapıdan satın alım hizmetimiz mevcuttur.

Bakır: Yanık bakır, lama, soyma, kırkambar ve bakır tel hurdaları için yüksek fiyat veriyoruz. Yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın.

Kağıt ve Karton: Atık kağıt, karton, gazete kağıdı, dergiler, kitap ve defterler için adrese hurdacı servisi göndermekteyiz. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak kağıt geri dönüşüm işlerine destek veriyoruz.

Ve diğer tüm hurdalar kapınıza kadar gelinerek masraf talep etmeden satın alınır. Hurda parçalama, kesim, söküm ve diğer işçilik ile hurda yüklemesi anlaşmamıza bağlı olarak bize aittir.

Esenyurt hurdacı, Akçaburgaz hurdacı, Hadımköy Hurdacı, Avcılar Hurdacı, ve İstanbul Avrupa yakasında tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

GÜVENİLİR HURDACI

Hurdacılık sektöründe iyi hurda fiyatının yanı sıra hassas hurda tartımı da yapan hurdacı güvenilir denilebilir. İstanbul’da hurdacı olarak faaliyet gösteren hurdacı firmaları arasından sizin belirlediğiniz

Hurdacı

Hurdacı

kriterlere göre listeme yaparken en önemli ölçütümüz güvendir. İstanbul Hurdacıları arasında hassas tartım yapan kantarını sık aralıklarla kontrol ettiren en güvenilir hurdacı olarak Cüne Metal ‘i tercih edebilirsiniz.

Hurdalarınzın sahadan toplanması ve araçlara yüklenmesi sonrasında tartım amacıyla bilgisayarlı kantara gidilir. Bilgisayarlı kantarda hurda tartımı yapılır. Tonaj düşük ise hassas ölçüm yapan elektronik tartı kullanılır. Hem dolu hem de boş tartım yapılarak hurdanın net ağırlığı hesaplanır.  Önceden belirlenen hurda kg fiyatı üzerinden toplam tutar hesaplanır. İsteğinize göre elden peşin veya bankacılık yöntemi ile para size ödenir. Hurda satım sürecinde herhangi bir olumsuz durumda veya belirsizlik durumunda mağdur olmamak için mutlaka bize haber veriniz.

Hurdacı olarak başlıca kimlere hizmet veriyoruz ?

Malzeme Depoları: Raf ve diğer çelik hurda satımı için işbirliği yapıyoruz.

E-Atık Satanlar: Bilgisayar ve cep telefonu tamircileri. Hurda elektronik bordlar çöpe gitmiyor.

Değerli Metal Alıcıları: Altın ve gümüş hurdaları alan kuyumcu işletmeleridir.

İkinci El Malzeme Alanlar: Spot işi yapan esnaflar ve ikinci el malzeme ticareti yapan dükkânlardır.

İnşaat Firmaları: Şantiye sahalarında biriken hurda demir ve diğer inşaat artığı hurdaların alımı için.

Fabrikalar: İmalat artığı araiş hurdası satmak için. Ayrıca atık çöp hurdası nakliyesi için.

Sanayi Siteleri: Motor hurdası ve tamir işlerinden artan metal parçaların satımı için.

Elinde Satılacak Her Tür Hurda Bulunanlar: Hurda kg fark etmeksizin elinizde mevcut bulunan her tür hurdayı satmak için bizi arayabilirsiniz.

EN İYİ FİYATI VEREN HURDACI

1986 ‘dan itibaren İstnbul Avrupa yakasında en iyi fiyatı veren hurdacı olarak bizi seçmeniz faydanıza olacaktır, hassas tartım ve hızlı yükleme yaparak hem fiyat avantajımızdan faydalanabilir hem de vaktinizi harcamamış olursunuz.

Plastik hurda ve geri dönüşüm;

İstanbul da her türlü plastik hurdayı geri dönüşüme kazandıran Cüne Metal geri dönüşüm , BİDON hurdası,kasa hurdası,içecek hurdası, fabrika hurdası gibi her çeşit plastik hurdasını yerinde alıyor. Hemen bizleri arayarak plastik huralarınızı alalım.

Bakır hurda ve geri dönüşüm;

Yanmış, Soyulmuş, Prinç ve her türlü bakır ve kablo en iyi fiyata firmamızca yerinden alıyoruz. 1994 den beri en iyi fiyat garantisini sizlere sunan eg-ka geri dönüşüm tüm mahalli ve sanayi bakır ürünlerinin tüm çeşitlerini değerinde alıyor.

Cüne Metal Geri Dönüşüm istanbul da her türlü hurdaları alıyor. Faaliyete geçtiği günden beri sürekli müşterlilerine kazançlı bir alış veriş sunan firmamız demir hurdaları fabrika alış değerinden alıyor ve sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz.

En Köklü Hurdacı

Uzunu yıllardır istanbula hizmet veren firmamız yıl sonu itibariyle en yüksek fiyata hurdalarınızı almaya devam ediyor her türlü demir çelik karton naylon alüminyum krom bakır sarı nikel çinko akü lastik alımı yapan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın hemen bize ulaşın

 
Neden En İyi Hurdacı

İstanbulda faaliyet gösteren firmamız hurda alanında sizlere en iyi fiyatı ve çözümü sunuyor firmamız deneyimli ekip ve ekipmanlarıyla rakiplerinin bir tık ötesinde ayrıca firmamız sizlere en yüksek fiyat verme garantisini sürüyor.

En İyi Hurdacı İstanbulda

Merkesz, İstanbul Esenyurt ta faaliyet gösteren firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek adına web sitesiyle artık hem mobil hem de bilgisayar üzerinde ekranınızda ! 

Her türlü hurda alımı yapan firmamız istanbulun her yerinden miktarı farketmeksizin hurdalarınızı alıyor!