METAL HURDA

Adresten Hurda Alım – 7/24 Hizmet Seçeneği

Bu yazımızda Metal Hurda ve Çeşitlerinden bahsedeceğiz. Esenyurt, Hadımköy, Avcılar ve Küçükçekmece başta olmak üzere İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Cune Metal gelip hurdalarınızı kapınızdan alır. Deneyimli çalışanları ile size hiçbir zahmet vermeden hurdalarınızı yerinden alır. Ölçüm işlemi şeffaf olarak, sizlerle beraber yapılır. Hurdalarınızı satmak için Cune  Metal’i arayın. 7 gün 24 saat ulaşmak için sitede bulunan telefon numarasını aramanız yeterlidir.

7/24 hurdacı iletişim.

 Tüm İstanbul ‘da Adresten hurda alım hizmetleri için en hesaplı hurdacı Cüne Metal’i seçin.

Esenyurtta Adresten Alımı Yaptığımız Başlıca Hurda Çeşitleri

Metal hurdalardan hurda demir başta olmak üzere hurda alüminyum, bakır, sarı (pirinç), kurşun, paslanmaz hurdaları, eski kullanımdışı kalmış makinalar, elektrik motorları, klima, konteyner, trafo, regülatör, hurda plastik çeşitlerinden moblen abs ve antişok hurdaları, hurda akü çeşitleri (sulu, kuru ve ups bilgisayar aküleri) hurdalarını peşin olarak satın alıyoruz.

Cune Metal olarak her türlü demir hurdası alımı yapıyoruz. İnşaat artığı ve atığı demir hurdası, sac demir, profil demiri, tel demir, levha demir, makine parçaları, araç demir parçaları, fabrika atığı demir hurdaları ve büyük küçük her türlü demir hurdası alımı yapmaktayız.

Demir: Hurda demir satmak için zahmete girmenize gerek yok. İnşaat alanları ve şantiye sahalarında bulunan demir hurdası ekiplerimizce güvenli bir şekilde toplanır ve araçlara yüklenir.

Krom: Satmayı düşündüğünüz krom hurdasına kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Adresten hurda krom satmak isterseniz şirketimize çağrı bırakın.

Çelik: Ağır sanayi hammaddesi olan çelik geri dönüşüm işlerinde hizmetinizdeyiz. Hurda çelik için en iyi kazancı elde etmenizi sağlıyoruz.

Sarı: Deponuzda bulunan hurda sarı için bize adres gönderin. Anında ödeme garantisi gelip istediğiniz yerden alalım.

Alüminyum: İmalat artığı ve profil alüminyum hurdaları da dahil olmak üzere her tür hurda alüminyum için kapıdan satın alım hizmetimiz mevcuttur.

Bakır: Yanık bakır, lama, soyma, kırkambar ve bakır tel hurdaları için yüksek fiyat veriyoruz. Yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın.

Kağıt ve Karton: Atık kağıt, karton, gazete kağıdı, dergiler, kitap ve defterler için adrese hurdacı servisi göndermekteyiz. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak kağıt geri dönüşüm işlerine destek veriyoruz.

Ve diğer tüm hurdalar kapınıza kadar gelinerek masraf talep etmeden satın alınır. Hurda parçalama, kesim, söküm ve diğer işçilik ile hurda yüklemesi anlaşmamıza bağlı olarak bize aittir.

Esenyurt hurdacı, Akçaburgaz hurdacı, Hadımköy Hurdacı, Avcılar Hurdacı, ve İstanbul Avrupa yakasında tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

En Güncel Demir Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları günden güne değişiklik göstermektedir. Cune Metal her türlü demir hurdalarınızı en güncel fiyatından alır. Sizler için en güncel demir hurdası fiyatlarını takip ederek sizlere en yüksek fiyatı sunar. Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın. Fiyatlarımızı en güvenilir sitelerden teyit edebilirsiniz. Ama diğer sitelere baktığınızda göreceksiniz ki hurdalarınıza en yüksek fiyatı sunan yine bizler olacağız.

Tüm Hurda Çeşitleriniz Anında Nakit Ödeme İle Alınır

METAL HURDA

İstanbul hurdacıları arasında seçkin bir konumda olan Cune Metal, ödemelerinizi anında ve nakit olarak yapar. Hurdalarınız yerinde alındıktan sonra anında ödeme yapılır. Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bakırköy ilçeleri başta olmak üzere İstanbul’un hangi semtinde, neresinde olursanız olun bizi arayın, demir hurdanızı gelip yerinde alalım. Ödemeyi peşin olarak yapalım.

 

İSTANBULDA GÜVENİLİR HURDACI

Hurdacılık sektöründe iyi hurda fiyatının yanı sıra hassas hurda tartımı da yapan hurdacı güvenilir denilebilir. İstanbul’da hurdacı olarak faaliyet gösteren hurdacı firmaları arasından sizin belirlediğiniz

kriterlere göre listeme yaparken en önemli ölçütümüz güvendir. İstanbul Hurdacıları arasında hassas tartım yapan kantarını sık aralıklarla kontrol ettiren en güvenilir hurdacı olarak Cüne Metal ‘i tercih edebilirsiniz.

Hurdalarınzın sahadan toplanması ve araçlara yüklenmesi sonrasında tartım amacıyla bilgisayarlı kantara gidilir. Bilgisayarlı kantarda hurda tartımı yapılır. Tonaj düşük ise hassas ölçüm yapan elektronik tartı kullanılır. Hem dolu hem de boş tartım yapılarak hurdanın net ağırlığı hesaplanır.  Önceden belirlenen hurda kg fiyatı üzerinden toplam tutar hesaplanır. İsteğinize göre elden peşin veya bankacılık yöntemi ile para size ödenir. Hurda satım sürecinde herhangi bir olumsuz durumda veya belirsizlik durumunda mağdur olmamak için mutlaka bize haber veriniz.

Hurdacı olarak başlıca kimlere hizmet veriyoruz ?

Malzeme Depoları: Raf ve diğer çelik hurda satımı için işbirliği yapıyoruz.

E-Atık Satanlar: Bilgisayar ve cep telefonu tamircileri. Hurda elektronik bordlar çöpe gitmiyor.

Değerli Metal Alıcıları: Altın ve gümüş hurdaları alan kuyumcu işletmeleridir.

İkinci El Malzeme Alanlar: Spot işi yapan esnaflar ve ikinci el malzeme ticareti yapan dükkânlardır.

İnşaat Firmaları: Şantiye sahalarında biriken hurda demir ve diğer inşaat artığı hurdaların alımı için.

Fabrikalar: İmalat artığı araiş hurdası satmak için. Ayrıca atık çöp hurdası nakliyesi için.

Sanayi Siteleri: Motor hurdası ve tamir işlerinden artan metal parçaların satımı için.

Elinde Satılacak Her Tür Hurda Bulunanlar: Hurda kg fark etmeksizin elinizde mevcut bulunan her tür hurdayı satmak için bizi arayabilirsiniz.

METAL HURDA & EN İYİ FİYATI VEREN HURDACI

1986 ‘dan itibaren İstnbul Avrupa yakasında en iyi fiyatı veren hurdacı olarak bizi seçmeniz faydanıza olacaktır, hassas tartım ve hızlı yükleme yaparak hem fiyat avantajımızdan faydalanabilir hem de vaktinizi harcamamış olursunuz.

Plastik hurda ve geri dönüşüm;

İstanbul da her türlü plastik hurdayı geri dönüşüme kazandıran Cüne Metal geri dönüşüm , BİDON hurdası,kasa hurdası,içecek hurdası, fabrika hurdası gibi her çeşit plastik hurdasını yerinde alıyor. Hemen bizleri arayarak plastik huralarınızı alalım.

Bakır hurda ve geri dönüşüm;

Yanmış, Soyulmuş, Prinç ve her türlü bakır ve kablo en iyi fiyata firmamızca yerinden alıyoruz. 1994 den beri en iyi fiyat garantisini sizlere sunan eg-ka geri dönüşüm tüm mahalli ve sanayi bakır ürünlerinin tüm çeşitlerini değerinde alıyor.

Cüne Metal Geri Dönüşüm istanbul da her türlü hurdaları alıyor. Faaliyete geçtiği günden beri sürekli müşterlilerine kazançlı bir alış veriş sunan firmamız demir hurdaları fabrika alış değerinden alıyor ve sizlere 7/24 hizmet sağlıyoruz.

En Köklü Hurdacı

Uzunu yıllardır istanbula hizmet veren firmamız yıl sonu itibariyle en yüksek fiyata hurdalarınızı almaya devam ediyor her türlü demir çelik karton naylon alüminyum krom bakır sarı nikel çinko akü lastik alımı yapan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın hemen bize ulaşın

 
Neden En İyi Hurdacı

İstanbulda faaliyet gösteren firmamız hurda alanında sizlere en iyi fiyatı ve çözümü sunuyor firmamız deneyimli ekip ve ekipmanlarıyla rakiplerinin bir tık ötesinde ayrıca firmamız sizlere en yüksek fiyat verme garantisini sürüyor.

En İyi Hurdacı Esenyurtta

Merkesz, İstanbul Esenyurt ta faaliyet gösteren firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek adına web sitesiyle artık hem mobil hem de bilgisayar üzerinde ekranınızda !

Her türlü hurda alımı yapan firmamız istanbulun her yerinden miktarı farketmeksizin hurdalarınızı alıyor!

ESENYURT FABRİKA SÖKÜMÜ

İstanbul,un özellikle sanayi bölgelerinde fabrika yıkım söküm işleri yapmaktayız. Esenyurt, Beylikdüzü,Kıraç, Hadımköy, Arnavutköy, Haramidere, Silivri, Çatalca ve çevre bölgelerde öncelik verdiğimiz semtler arasında yer alıyor. Sanayi bölgeleri ve büyük şehirler inşaat sektörünün en fazla geliştiği yerlerden biridir. İnşaat sahalarının fazlaca olduğu İstanbul’da özellikle sanayi sitelerinde birçok fabrika bulunmaktadır. Bu yüzden çelik çatı ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü hizmeti oldukça önem kazanmıştır. Fabrika sökümü gerçekleştirilirken zarar vermeden ve en doğru şekilde sökülmesi gerekir. Bunun için bu konuda uzman ve deneyimli olan ekiplerden yararlanmak gerekir. Firmamız, konusunda deneyimli ekipleri sayesinde fabrika sökümlerinizi gerçekleştirmektedir.

Çelik çatı sökümü oldukça önemlidir. Çelik çatı üç elemandan oluşur. Çatı makası, aşık, sandviç panel-trapez sac. Çelik çatı sökümünü gerçekleştirmek için bu üç yapı elemanını çok iyi bilmek ve buna göre işlem yapmak gerekir.

Çelik konstrüksiyon yapı avantajları nelerdir?

  • Çelik dayanıklı bir maden alaşımı olduğu için daha fazla yük taşıma kapasitesi vardır.
  • Hafif olması ile yapı daha az yük kaldırır. Özellikle deprem bölgelerinde en çok kullanılan yapı malzemesidir.
  • Çelik, beton yapılara göre daha az hasarlanır. Doğru ve sağlam montaj yapılması ile depreme, rüzgara ve dış etkilere karşı daha dayanıklıdır.
  • Monte ve demontesi kolay olduğundan çelik konstrüksiyon yapılarda daha çok tercih edilir.
  • Fabrikalarda, atölyelerde, imalathanelerde iş yüküne göre büyütme, küçültme ya da kaldırma gibi işlemler kolaylıkla yapılarak mekanın şekli değiştirilmesi daha kolaydır.

Firmamız, bünyesinde bulundurduğu deneyimli ve tecrübeli personeli sayesinde kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Çelik konstrüksiyon işleriniz için firmamızın uzman ekibi ile iletişim kurarak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir, hizmetlerimizden profesyonel olarak yararlanma imkanını bulabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz yada satın aldığımız hurda çeşitlerini ilgili sayfamızda inceleyebilirsiniz.